O nas

Firma TECHNOSTEAM Technologie Czyszczenia i Dezynfekcji działa na terenie Krakowa i jego okolicach. Mobilność naszych usług sprawia, że jest to doskonała propozycja dla każdego, a zwłaszcza dla wszystkich zapracowanych Osób. Szybko i profesjonalnie wykonamy za Ciebie czyszczenie, pranie i dezynfekcje samochodu, maszyn i urządzeń, mebli, podłóg, wykładzin, a ozonowanie wraz z nowym na rynku systemem UV pozwoli zdezynfekować każde pomieszczenie.

Konieczność umycia samochodu i wyczyszczenia mebli zamieni się w przyjemne chwile dla Ciebie. Przyjedziemy i  profesjonalnie wyczyścimy Twój samochód, kanapę lub ulubiony fotel, a Ty w tym czasie możesz odpoczywać.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami służącymi do dezynfekcji wszelkiego rodzaju materiałów, powierzchni, urządzeń. Posiadane przez nas urządzenie parowe dezynfekuję dogłębnie i czyści gorącą parą bez nadmiernego używania chemii, a ozonator usuwa roztocza, likwiduje pleśń i grzyby z kanałów wentylacyjnych oraz skutecznie likwiduje (rozkłada) dym papierosowy oraz zapachy zwierzęce.

Dzięki naszemu mobilnemu sprzętowi oferujemy swoje usługi w: hotelach i gastronomii gdzie czyszczenie parą jest skuteczną bronią przed wszelkiego rodzaju alergenami i roztoczami; w przemyśle, gdzie para doskonale usuwa brud i odtłuszcza czyszczone powierzchnie. Ciekawym zastosowaniem myjni parowych jest również rozmrażanie rur wodociągowych; w zakładach przetwórstwa ryb oraz mięsa, w piekarniach i cukierniach, w mleczarniach, ubojniach, przemyśle produkcji napojów, w rozlewniach i winnicach. Parą można czyścić linie produkcyjne, podłogi, ściany, powierzchnie robocze, maszyny, przenośniki, wytłaczarki, klimatyzację, ogrzewanie, piece do pieczenia i stojaki, lodówki i chłodnice okapy wentylacyjne itp. Zastosowanie pary w przemyśle spożywczym pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu czystosci i higieny. Nasze urządzenia sprawdzają się również w placówkach użyteczności publicznej, czyszcząc i dezynfekując takie powierzchnie jak rączki i uchwyty w środkach komunikacji miejskiej, wózkach sklepowych itp, pomaga także utrzymać czystość i higienę w takich placówkach jak np. przedszkola.

Wykorzystywana przez nas technologia mycia samochodów parą pozwala zużywać blisko 50 razy mniej wody niż w przypadku tradycyjnych myjni samochodowych korzystających z myjek ciśnieniowych. Również metoda prania tapicerek odkurzaczem parowym jest przyjazna środowisku. W porównaniu z tradycyjnymi metodami zastosowane takich rozwiązań pozwala na znaczną redukcję użycia środków chemicznych i wody, chroniąc w ten sposób środowisko naturalne.

 

Przy użyciu ozonu dezynfekujemy i neutralizujemy nieprzyjemne zapachy ubrań i obuwia. Możliwe jest ozonowanie całych pomieszczeeń.

Dzięki profesjonalnej obsłudze klienta oraz dbałości o najwyższą jakość wykonywanych usług nasza firma stale stara się poszerzać liczne grono zadowolonych klientów.