Myjnia parowa

 

Myjnia parowa to nowa alternatywa dla myjni: bezdotykowych, ręcznych i innych „tradycyjnych” myjni samochodowych. Czyszczenie parowe polega na myciu suchą parą pod wysokim ciśnieniem. Naszym atutem jest mobilność, oszczędność wody, minimalizacja środków chemicznych – jesteśmy ekologiczni.

Co wyczyszczą myjnie parowe

Myjnia parowa świetnie sprawdza się w kompleksowym czyszczeniu samochodów: nadaje się do czyszczenia nadwozia, kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki, zawiasy (co ma istotne znaczenie zimą, kiedy niskie temperatury powodują zamarzanie uszczelek po skorzystanu z tradycyjnej myjni). Parą umyć można również silnik – sucha para nie jest w stanie uszkodzić układów elektronicznych. Myjnie parowe mogą być też stosowane do czyszczenia, odświeżania i dezynfekcji wnętrza samochodu oraz do prania dywaników i tapicerki samochodowej. Zaletą stosowania pary przy czyszczeniu wnętrz jest znacząco zredukowany czas schnięcia tapicerki, przez co kierowca może korzystać z siedzeń bezpośrednio po praniu.

Czyszczenie felg  Czyszczenie dywaników samochodowych  Czyszczenie karoserii myjką parową

 

 

Posiadamy szeroki i rożnorodny asortyment sprzętowy dlatego nie skupiamy się tylko i wyłącznie na motoryzacji i usługach stacjonarnych, świadczymy także usługi mobilnie, na miejscu u klienta.